1 / 7
Elektricna gitara MELODIJA
По Договор
12.08.2022 07:54

Битола / Битола

Продавам електрична гитара Мелодија. Има одличен звук. Вистински раритет.
Барај на 070/237-951

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Зоран Маневски
Потврден огласувач
075237951
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам