1 / 1
prodavam niva
1 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
24.06.2022 14:10

Свети Николе / Свети Николе

nivata se naoga na atarot prevot do samata obikolnica eden kilometar.povrasina zavaka 26 dekari
so imoten list Branislav tel-077 807 760

Категорија: Останато

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
077943238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам