1 / 8
stan vo topansko
63.000 €
15.06.2022 20:46

Чаир / Скопје

se prodava stan vo topansko prizemje
2 spalni sobi
salon so kujna
kupatilo
terasa so dvor
2 podruma

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Stan
Потврден огласувач
072227971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам