1 / 7
MSI Gaming Gp70 - i7
250 €
Цената не е фиксна
25.07.2022 21:24

Карпош / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

info na 070369895

Se prodava, odlichno sochuvan MSI leopard pro gp70

Ekran 17inchi
i7 4720hq
256gb msata ssd
8gb ddr3
geforce 950m

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
075553557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам