1 / 3
Bormasina strafilica hitachi
1.500 МКД
01.08.2022 18:13

Струга / Струга

Polovna original hitachi bormasina ispravna ima dve bateri i racna sjalica, ne mu rabotit polnacot. A mojt da se popravit. Moze i zamena za nesto drugo.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Strafilica bormasina

500 МКД

Pistol za pur pena

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам