1 / 5
Prodavam nov Nord 2005G
8.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.07.2022 10:27

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

Nord

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи


https://www.walmart.com/ip/OnePlus-Nord-N200-5G-Blue-Quantum-Unlocked/741721299?&adid=22222222254383347707&wmlspartner=wmtlabs&wl0=&wl1=g&wl2=c&wl3=554667857212&wl4=dsa-1471649511524&wl5=9075720&wl6=205095233077&wl7=9021712&wl8=&veh=sem&gclid=Cj0KCQjw8O-VBhCpARIsACMvVLPy0JoTJpkXnSokSdASd4t1Q12W6WYQC6WbCWHIgl-ANNM_EzpVa1QaAkmREALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

usa
Потврден огласувач
076720677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам