1 / 12
Продавам Стан од 80 квадрати
36.000 €
Цената не е фиксна
16.06.2022 00:09

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Нема

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Љубланска

Продавам стан од 80 квадрати и 9 квадрати подрум на 5 спрат реновиран 077 551 111

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dine
Потврден огласувач
077551111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам