1 / 7
GOLF VI GTI 211KS
15.500 €
Цената не е фиксна
12.07.2022 06:30

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

155 kw / 211 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Odlicna sostojba, za poveke info na 070232807
-bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
070232807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам