1 / 2
Prodavam Philips televizor super sostojba
1.000 МКД
1.200 МКД
05.08.2022 12:04

Штип / Штип

Марка:

Philips

Производ:

CRT - Класични

Големина:

58 cm (23 inch)

Ne e mnogu koristen sovrsen za vikendici i slicno

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071397007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам