1 / 3
Futrola za sajzer GEWA
2.200 МКД
Цената не е фиксна
2.500 МКД
28.07.2022 09:20

Битола / Битола

Продавам квалитетна футрола за синтисајзер на Гева. Футролата е со димензии 950х400х150 мм. Барај на 070/237-951. Праќам по карго

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Зоран Маневски
Потврден огласувач
075237951
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам