Kupuvam stan vo Ohrid okolu 40 000 evra
40.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 13:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Друго

Спрат:

>15 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Kupuvam stan vo Ohrid okolu 40 000 evra

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

vesna pavlova
Потврден огласувач
070397459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам