1 / 6
Tapaciranje Na stolici ekstra ceni
350 МКД
01.10.2022 15:57

Кисела Вода / Скопје

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal po ekstra cena ( cenata se odnesuva samo Za rabota raka) plus matrijalot

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
77593399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам