1 / 4
Се продава КЛУПНА / KLUPNA за режење на цевки
120 €
Со вклучен ДДВ
06.07.2022 12:53

Неготино / Неготино

Се продава КЛУПНА / KLUPNA за режење на цевки!

Како нова.

Југословенска!

Инфо на тел: 076/460-652

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

Дени Трајков
Потврден огласувач
078822292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам