1 / 7
SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS OD > GERMANIJA< REDIZAJN
5.700 €
Денес 19:42

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

- SEAT LEON 1.9 105 KS ECOMOTIVE

- REDIZAJN

Registriran CELA GODINA

-UVEZEN OD GERMANIJA

Komplet golem i mal servis

- VO EKSTRA SOSTOJBA

- TEL 078 213 146

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Seat leon 1.6
Потврден огласувач
071 221 181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам