1 / 9
Se prodava kukja vo Pestani
135.000 €
16.06.2022 10:58

Охрид / Охрид

Број на соби:

9

Квадратура:

275 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

31 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Pestani

Sifra: L0997
Se prodava kukja vo Pestani, Ohrid od 275m2 na 3 kata (priz+ kat + potkrovje). Kukjata raspolaga so 9 sobi, 6 spalni sobi, 3 banji, 31m2 dvor, 220m2 vkupna povrsina na plac.

Cena: 135.000 Evra

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
bul.Partizanski Odredi 40-1/1
Потврден огласувач
078/454-915
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja-vikendica vo Usje

45000 €

Se izdava opremena kukja vo Kozle

850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам