1 / 9
Stan vo Ohrid strog centar
1 €
09.08.2022 09:33

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Se izdava stan (garsonjera) vo Ohrid vo strog centar do Ohridska banka (Shparkasse) kompletno opremen so kujna, banja, wc, tv, klima kapacitet 3 do maks 4 dusi
Barajte na 070545699
070545699
070545699
Aleksandar

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Boban
Потврден огласувач
071223255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам