1 / 12
Pikamer za bager
По Договор
07.03.2023 23:11

Струга / Струга

Cekan pikamer za bager 20-22 Tona uvezen od svajcaria mnogu socuvan so berza spojka + edna igla nova za povece info :070347181

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам