1 / 8
НАД ЧИНАРОТ, КУЌА ЗА 2 ФАМИЛИИ СО ДВОР
55.000 €
04.10.2022 18:30

Битола / Битола

Број на соби:

8

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

НАД ЧИНАРОТ

К2081, НАД ЧИНАРОТ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД 2 КАТА, СЕКОЈ КАТ ПО 68 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА + ПОДРУМ ОД 68М2 + ГАРАЖА И ДВОРНО МЕСТО ОД 80 М2. ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

К2122, ЦЕНТАР, СТАРА КУЌА СО ДВОР, ЗА ГРАДБА

33000 €

К2149 ЦЕНТАР, КУЌА 100 М2 СО ДВОР 100 М2

65000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам