1 / 11
Bmw 525d mozi zamena a6,w211
55 €
30.06.2022 02:34

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw 525d registriano so zelen kartonmozi zamena za audi a6 mercede w211
Tel.075 800 086

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
076209709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам