1 / 3
Audi 80 1.9 na delovi
1 €
16.06.2022 12:11

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

80

Година:

1990

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goni
Потврден огласувач
071536501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам