1 / 4
MINI ONE 1.6 BENZIN REGISTRIRAN CELA GODINA
3.300 €
Денес 19:42

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Mini

Модел:

ONE

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

1600 KUBICI 105 KONSILI 2002 2003 REGISTRIRANO SERVIS NAPRAVEN 3300 SO DOGOVOR KM 165000 STAKLA ELEKTRONSKI RETROVIZORI ELEKTRONSKI GUMI NOVI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Seat leon 1.6
Потврден огласувач
071 221 181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам