Се продава куќа во Кичево
1 €
16.06.2022 12:28

Кичево

Број на соби:

12

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Kicevo

Се продава куќа во близина на општинската зграда во Кичево со излез на ул. Рудничка и ул. Димитар Влахов. Зачувана, пространа, погодна за поголемо семејство и за деловен простор на приземје.
Инфо 071 254 071 и 071 367 357

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Daniela
Потврден огласувач
071254071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам