1 / 3
Мотокултиватор OKAY NP-140D Дизел
1.250 €
18.08.2022 13:49

Илинден / Скопје

Спецификации за мотокултиватор NP-140D:

✅ Дизел мотор со моќност од 9кс
✅ Со електричен стартер
✅ Брзини 3 напред + 3 назад
✅ Гуми 5.00-10

Дополнителна опрема што може да се приклучи:

➡ Косачка
✅ Работна зафатнина на косачка 1200мм
✅ Висина на косење 20-60мм

➡ Фрези
✅ Работна зафатнина на фрези 800мм
✅ Работна длабочина на фрезирање 200мм
✅ Тип на фрези 6 x 4

➡ Фреза за снег
✅ Работна зафатнина на фреза за снег 550мм
✅ Максимална далечина на исфрлање на снег 6м

➡ Даска за снег
✅ Работна зафатнина на даска за снег 850мм

➡ Метални тркала
➡ Браздач

Можност за плаќање на рати !!

АГРО ИЛИНДЕН ДС
н. Илинден
тел: 070 750 525

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Се продава од:

АГРО ИЛИНДЕН ДС
ул. 500 бр. 2, Илинден с. Марино
Потврден огласувач
070750525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам