1 / 12
Se izdavaat sobi vo centar kaj pazarot vo samata carsija
123 МКД
13.08.2022 12:10

Струга / Струга

Sekoja od sobite raspolaga so: sopstveno kupatilo tv i wifi. Sobite se odaleceni okolu 150 metra od poznatata Zenska Plaza. Za podetalni informacii kontakt na
tel. 070544679.078544692

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070544679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам