1 / 8
izdavam sobi soba ohrid
По Договор
17.08.2022 13:53

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Греење:

Друго

izdavam soba 5 min od centar nova renovirana so kupatilo max za 4 dusi
4 kreveti lokacija na marko nestoroski za podetalni informaci 075 55 66 52
[ juli --- avgust mesec e SLOBODEN ] moze da rezervirate na 075556652

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

oglasuvac 2
Потврден огласувач
075556652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам