1 / 4
Продавам тример за тело Philips и UV лампа
200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2022 14:42

Кисела Вода / Скопје

Продавам:
1. Тример за тело Philips
за 200 денари и
2. UV лампа за нокти
за 200 денари.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Депилација и Производи за бричење / Тримери

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
071 339 059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам