1 / 4
mercedes c220cdi
1 €
12.08.2022 03:54

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

10 kw / 14 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

smenet ulje novi gumi uba sostojba 077501622

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

flamur.
Потврден огласувач
077501622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам