1 / 5
Се продаваат Columbia шорцеви
800 МКД
1.000 МКД
13.08.2022 19:42

Гази Баба / Скопје

Tип на облека:

Останато

Големина:

M

Боја:

Други

Се продаваат Columbia шорцеви, 99% нови. Големината е М. Немаат никакви траги на користење нити недостатоци, буквално како од продавница се.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
070370843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам