1 / 12
bmw e70
8.900 €
08.08.2022 08:51

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

top sostojba
napraven golem i mal servis
kozen enterier
4x4
full oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078254300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам