1 / 2
ЕЛЕКТРИЧНО ПИЈАНО
45.000 МКД
Цената е фиксна
28.06.2022 19:18

Скопје Центар / Скопје

Електрично пијано ARIUS - YAMAHA краток период користено....речиси како ново.... прв газда... 45.000 ден. Барајте ме на моб. 070 / 244-767

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

TONI
Потврден огласувач
071/209-607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам