1 / 5
IVECO so ladilnik
5.000 €
27.01.2023 14:37

Битола / Битола

Poveke informacii na 070 207 405 Aco
Se prodava kamion Iveco, tovarno vozilo so ladilnik.
- Proizveden 1991 god
- Dizel
- 105 KW
- 3 sedista
Voziloto ima avtonomen ladilnik na dizel i stuja do - 20C.
Ladilnik i kamion cena - 5000 eur.

Poveke informacii na 070 207 405 Aco

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Elena
/
Потврден огласувач
071 313292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам