1 / 5
PLOTNA ZA KUJNA NOVA NEKORISTENA 2 METRA
1 €
22.01.2023 09:23

Куманово / Куманово

РАБОТНА ПЛОЧА EGGER H1180 ST37 NATURAL HALIFAX OAK 4100X600X38MM kupena 9500 denari 2 metra

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077953205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам