1 / 6
Fiat Grande Punto 1.9Multijet
3.499 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 15:25

Штип / Штип

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Fiat Grande Punto 2006god 1.9MultiJet,kolata e vo odlicna sostojba,registrirana do 14.04.2023god.Na kolata i imam meneto rebrast kais so zategaci,vodna pumpa,ulje,ulje vo menjac,filtri,linest kais,plocki,novi gumi.

od oprema poseduva:
-ABS
-AIRBAG
-CITY VOLAN
-KLIMATRONIK
-TEMPOMAT
-HILLHOLDER
-ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ELEKTRIKA NA SEDISTA
-BORD KOMPJUTER
- FABRICKO CD RADIO SO KOMANDI NA VOLAN.
-ASR (sistem protiv prolizguvanje)
- MAGLENKI
- FABRICKI ZATEMNETI STAKLA

CENA:3500EVRA
INFORMACII:077543183

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Petar
Потврден огласувач
077543183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам