1 / 9
Se prodava stan vo Cair Shitet banes ne Çair Qair Чаир
По Договор
09.08.2022 08:23

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

63 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1964

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Krste Asenov 16

se prodava stan vo Cair na 2 sprat vednas do dzamijata stanot e renoviran i se prodava so mebelot

cena 830e m2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

jas
Потврден огласувач
070588985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам