1 / 1
Zlokukjani plac od 1680m2
1 €
16.06.2022 18:57

Карпош / Скопје

Квадратура:

1680 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Zlokukjani kaj kompleks sv.Jovan plac od 1680m2 cena 100evra/m2
tel.071/258-850 ili 3123344

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

belona reks
Потврден огласувач
071258850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам