1 / 11
SE PRODAVA AVTOBUS DAF 1999 god.
1 €
30.11.2022 18:30

Штип / Штип

Se prodava avtobus daf proizveden 1999 god visoko turistica klasa ispravna klima ispravno vebasto celosno servisiran.
Avtobusot e vo besprekorna sostojba
Mozna e zamena za pomal Avtobus

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од:

darko
Потврден огласувач
078315787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам