1 / 5
Автоматска машина за производство на тулумби и ќебапи
1.100 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
16.06.2022 20:00

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Се продава автоматска машина за произвидство на тулумби или ќебапи со капацитет од 5 кг. Тип ТК.01, нова, некористена, произведена и донесена од Турција. Повеќе информации на тел. 077936207

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Il Paradiso
Потврден огласувач
077936207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам