1 / 3
Индустриски плински уред
120 €
Со вклучен ДДВ
07.10.2022 16:15

Кичево

Се продава индустриски плински уред со големина од 60 цм, за потреби во кујни, производствени погони, помали бизниси.
Повеќе информации на тел. 077936207

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Il Paradiso
Потврден огласувач
077936207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам