1 / 2
Ладилник - витрина за изложување на производи
100 €
Со вклучен ДДВ
16.06.2022 20:08

Кичево

Се продава ладилник - витрина за изложување и одржување на производи од пекарство, слаткарство и др.
Повеќе информации на тел 077936207

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Il Paradiso
Потврден огласувач
077936207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам