1 / 6
Tico tiko DeLOVI ima sve motori sve
1 €
16.06.2022 20:53

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prodavam delovi za tikovci imame sve podetalni informacii na telefon
Dejan 070457265

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070457265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам