1 / 2
Stubovi za hala 3m 30 parcina pocinkovani
100 МКД
13.08.2022 07:38

Прилеп / Прилеп

Stubovi za hala 3m 30 parcina pocinkovani na kilo 100 denari 1 kilogram za poeftino ne se javuvajte, eden stlb 100 kg.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070 562 661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам