prodavam kukja vo dvorovi so garazha
1 €
16.06.2022 21:41

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

360 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1910

Година на реновирање:

1910

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

dvorovi

se prodava kukja vo dvorovi pred galerijata
kukjata e za rushenje
so gradezhna dozvola
071316140 KRASEN

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
077859688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам