1 / 10
Velosipedski Pedali
По Договор
16.06.2022 22:05

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

NOVI Velosipedski Pedali
• Razni modeli
• Novi
• Isporaka so Kargo niz cella Makedonija🚚
• Kontakt 070613618 ♈️viber
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
• Cycling Pedals
• Different models
• New
• We Provide Kargo Service for Kosovo &
Albania +3 € 🚛🚚
• Contact +38970613618 ♈️viber

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Winter Sports Shop Gostivar
https://www.google.com/maps/place/Winter+Sports+Shop+Gostivar/@41.7940871,20.9000103,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135159b5cdaaccb5:0xd5b744254564c3bf!8m2!3d41.7940871!4d20.902199
Потврден огласувач
070613618
Испрати Е-маил до огласувачот

Velosipedski PATIKI

0 €

Velosiped Rent a bike Mavrovo Велосипед

499 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам