1 / 6
Rent A BIKE MAVROVO Velosipedi
5 €
16.06.2022 22:10

Гостивар / Гостивар

Rent A BIKE MAVROVO 🚴🏽‍♂️🚵🏼‍♀️🚵🏻‍♂️
📍WINTER SPORTS MAVROVO
Mavrovi Anovi 📱070 613 618
https://goo.gl/maps/xzwfxnYVymUNCf537

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Winter Sports Shop Gostivar
https://www.google.com/maps/place/Winter+Sports+Shop+Gostivar/@41.7940871,20.9000103,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135159b5cdaaccb5:0xd5b744254564c3bf!8m2!3d41.7940871!4d20.902199
Потврден огласувач
070613618
Испрати Е-маил до огласувачот

Kacigi za Velosiped DUNLOP, 52cm~61cm S~XL

20 €

Velosipedska Oprema BICIKLISTICKI

14 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам