1 / 1
Toyota Yaris
3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.06.2022 08:23

Берово / Берово

Марка:

Toyota

Модел:

Yaris

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- NOVI GUMI 2022
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- 2 ORGINALNI KLUCA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Слободан
Потврден огласувач
075794572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам