1 / 4
Samsung Galaxy A72
280 €
03.08.2022 11:00

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy A72

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

1. Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 8 meseci od Telekom operator - 280 evra.

2. Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje - 270 evra.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

EL Phone
Потврден огласувач
078254159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам