1 / 4
SE PRODAVA KUKA
150.000 €
Цената не е фиксна
06.11.2022 14:28

Штип / Штип

Број на соби:

11

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Borko Talev

Itno se prodava !

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
72240496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам