1 / 5
Frizideri za sladolet
300 €
17.06.2022 10:22

Врапчиште / Гостивар

Se prodavat frizideri za sladolet po 300 € i vnatre i nadvor se od rosfraj moze da se stavi po 6 golemi piksi ili po 9 mali piksi.
Shiten frigorifera per akullore nga 300 € edhe brenda edhe jasht jan prej rosfraj mund te vendosen nga 6 piksa pre te mdhajave ose nga 9 piksa pre te voglave

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Egzon
Потврден огласувач
070611188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам