1 / 2
KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER
1 МКД
04.08.2022 11:31

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инвертер клима уред!
Врвна технологија, врвен дизајн и енергетска ефикасност за уште поголемо уживање!
🔴Енергетска класа A++
🔴Максимален капацитет во ладење 3400 W
🔴Максимален капацитет во греење 3370 W
🔴Греење и ладење и до -15 степени
🔴I Feel функција - уредот автоматски ја прилагодува температурата на саканото ниво со помош на дополнителен сензор на далечинскиот управувач

Побрзајте и посетете ја вашата омилена продавница
https://mymarket.mk/

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од: Претпријатие

MEG SISTEMI DOOEL Skopje
Потврден огласувач
+38977655224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам