1 / 5
Фиокар
4.500 МКД
Со вклучен ДДВ
17.06.2022 10:53

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Фиокар со 3 фиоки од чисто дрво.

Рачно аплициран цветен мотив со акрилни еколошки висококвалитетни бои.

Димензии:
Ширина: 63 cm
Висина: 70 cm
Длабочина: 30 cm

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
078225836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам